Rohové sedacie súpravy, pohovky na sedenie. Sekčné rohové sedacie súpravy Bradbury sú kráľom sekcií We. A nepochybujeme, že keď sa na ňu posadíte, budete sa cítiť ako kráľovská rodina. Bradbury má tri všestranné časti: pohovku širokú 115, pohovku dlhú 85 a pohovku veľkosti bytu 85. To je dosť miesta na sedenie pre celé kráľovstvo vrátane kráľovského čokla.

Bradbury sedacia súprava tiež ponúka elegantný nízky profil, ktorý je ideálny pre moderný domov. Bradbury je jedna z pohoviek s ochrannou známkou , ktorá je vyrobená na objednávku v našej továrni v centre Los Angeles a je k dispozícii na čalúnenie v ktorejkoľvek z našich tkanín vhodných pre deti aj pre domácich miláčikov. Ešte lepšie je, že poťahy na vankúše sú všetky odnímateľné na zips, čo znamená, že ich môžete nechať chemicky vyčistiť, aby všetko vyzeralo ako nové.

Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy 3pc sekčná pohovka Bradbury,  môžete nechať chemicky vyčistiť

Bradbury 3pc

Rohové  2pc sedacia súprava sekčná pohovka Brentwood,  môžete nechať chemicky vyčistiť

Brentwood 2pc

Môžete chemicky vyčistiť

Rohové sekčné sedacie súpravy na sedenie. Ak hľadáte sekciu z dvoch častí, Brentwood je príliš dobrý na to, aby ste ho obišli. Vyznačuje sa elegantnými zadnými vankúšmi s všívanými gombíkmi, hrubými ramenami a tmavým podstavcom so zúženými nohami, ktorý dotvára modernú atmosféru. Pohovka má potrubie okolo vankúšov a podstavca pre väčší rozmer. Rohové Brentwood sedacie súpravy sú k dispozícii vo vašom výbere farieb a látok, od pružných a ľahko čistiteľných zmesí poly až po elegantné čalúnenie s vysokými vlasmi pre výnimočné telo.

Sekčné rohové pohovky na sedenie. Táto dvojdielna pohovka v tvare L, pomenovaná pre ostrov Catalina v južnej Kalifornii, ktorý je známy svojou nenápadnou uvoľnenou atmosférou, ponúka to najlepšie z pohodlia a štýlu. Jeho jednoduchý dizajn je vybavený ramenami s vysokou dráhou a drevenými blokovanými nohami pre moderný pocit. Do tohto oddielu sa budete radi vracať po dlhom dni – stačí sa ponoriť do plyšových vankúšov a užiť si pohodový večer.

Rohové Catalina 2pc sekčná pohovka

Catalina 2pc

Catalina obojsmerná ležadlová rozkladacia pohovka šedá rýchlorezná s výklopnou časťou

Catalina Reversible

Sekcia Catalina je k dispozícii vo vašom výbere látok, takže si prezerajte naše možnosti farieb a bavte sa výberom svojich obľúbených látok. Nie ste si istí, ktorá farba alebo tkanina bude vo vašom dome alebo byte vyzerať najlepšie?

Radi vám pošleme vzorky, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Catalina L-Sectional je vyrobená v Spojených štátoch a zahŕňa doživotnú záruku. Ponúkame oddelenie zákazníckych služieb, ktoré nemožno poraziť. Kolekcia Catalina je perfektnou voľbou pre vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Je to jednoduchý a elegantný dizajn s vysokým ramenom a drevenými blokovanými nohami.

Osvetlenie medenými lampami – Nástenné svietidlá s čírym sklom, medený design, Dekoratívny efekt

Rohové sedacie súpravy, pohovky na sedenie. Naša kolekcia Catalina s uvoľnenou atmosférou západného pobrežia osloví vašu ležérnu stránku vďaka plyšovým vankúšom a dreveným stopám. Najlepšie na tejto pohovke je jej reverzibilná leňoška, ??ktorú je možné ľahko premiestniť z jednej strany na druhú. Pri zariaďovaní nábytku nikdy nie ste v škatuli. Tento klasický vzhľad nikdy nevyjde z módy, takže si túto pohovku budete môcť vychutnať už mnoho rokov. Ponorte sa do vankúšov a užívajte si efekt vysokých ramien a pridanej textúry potrubia.

Catalina je k dispozícii vo vašom výbere farieb a čalúnenia, od mäkkých zmesí a zamatového mikrovlákna až po pevné väzby košov a ostré zmesi ľanu. Sme radi, že vám môžeme poslať vzorky, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Catalina je vyrobená s doživotnou zárukou.


Nabytkomania

Nábytkománia - pohovky