Rustikálne nočné stolíky do obývačiek. Santa Barbara je nádherný rustikálny nočný stolík s prírodným masívnym drevom a zakrivenými obloženiami ako vlny oceánu. Tento kúsok, ktorý je nádherne remeselne vyrobený, odolný a trochu plážový, prinesie do vašej spálne veľa organického štýlu.

Rustikálne nočné stolíky

Rustikálne nočné  Parker stolíky v polovici storočia, moderný spálňový nábytok

Parker Nightstand

Rustikálne Redondo mólo stolíky mahagónový nábytok z masívneho dreva v misijnom štýle,  Kvalita a remeselné spracovanie týchto kúskov je všetko, o čom je kolekcia Penthouse,

Redondo Pier

Nočné stolíky Westmont je sofistikovaný a moderný kúsok, ktorý sa vyznačuje drôtom brúseným masívnym mahagónovým drevom, ktoré je morené v krásnom prevedení čierny dub. Nehovoriac o nádhernej základni z leštenej ocele. Ako súčasť kolekcie Penthouse Collection, Westmont je strohá spálňová zostava, ktorá má všetky glitz a glam regentského štýlu. Kvalita a remeselné spracovanie týchto kúskov je všetko, o čom je kolekcia Penthouse, všetko – bezkonkurenčná forma s každodennou funkciou. Chcete dokončiť sadu? Westmont a Coco sú dokonalí spoločníci do spálne.

Rustikálny nábytok, Nočný stolík Santa Barbara prírodný masívny drevený spálňový nábytok v námornom štýle na pláži

Santa Barbara

Nočný stolík Westmont čierny kartáčovaná oceľ hollywood regency glam spálňový nábytok

Westmont Nightstand

Nočné stolíky Parker má odolný, rafinovaný elegantný štýl Shaker, ktorý ho robí ideálnym pre tradičný, rustikálny alebo farmársky dom. Hrany Bullnose zjemňujú rohy pre elegantné a štýlové kontúry. Tento elegantný dizajn dotvárajú zúžené borovicové nohy a spracovanie dreva v štýle Windsoru. Štíhle, kovové valcovité zásuvky, ktoré dodajú pôvab, bez obetovania šarmu. Vďaka pevnej konštrukcii a nadčasovému vzhľadu je nočný stolík Parker ideálny pre váš moderný domov alebo byt!

Nočný stolík Redondo Pier Night Look je pekný kus s hrubo opracovaným masívnym mahagónovým drevom, ktoré je ručne brúsené, ošetrené glazúrou a má neopracované dosky, ktoré pôsobia prirodzene rustikálne.

Rustikálne nočné stolíky, rustikálne doplnky do izieb

Nočné stolíky kolekcie Caballista nájdete na križovatke drsných a kultivovaných. Táto pekná kolekcia má robustný a rustikálny vzhľad vďaka pevnej konštrukcii z tvrdého dreva a striedaniu prírodných tónov. Kovové vlásenky dodávajú punc elegancie a moderného vkusu. Táto robustná kolekcia je navrhnutá odborníkom a vyrobená pre veľké vzdialenosti. Nočný stolík Caballista je vybavený 2 praktickými a funkčnými zásuvkami pre všetky vaše potreby pri ukladaní do postele.

Spálňový nábytok pre nočný stolík Caballista je vybavený 2 praktickými a funkčnými zásuvkami pre všetky vaše potreby pri ukladaní do postele.

Caballista Nightstand

Spálňový nábytok Clifton  vybavený 2 praktickými a funkčnými zásuvkami

Clifton Nightstand

Zásuvky sú vyrobené z anglického stolárstva a hladkých zásuvkových klzákov s guľkovými ložiskami. Tento šikovný nočný stolík má tiež 2 USB porty pre ľahké elektronické nabíjanie a navyše nastaviteľné LED nočné svetlo! Vďaka tejto kombinácii sofistikovaných konštrukčných prvkov a technologicky vyspelých komponentov je Caballista štýlovým a funkčným doplnkom vašej modernej spálne.

Pre tradičný, rustikálny alebo farmársky dom

Nočné stolíky a akáciového dreva, známe mnohým starovekým svetom, predstavuje čistotu a život. Nákupy a vzdelávanie? Kto to vyhodil? Vďaka prírodným uzlom a rôznym odtieňom nie sú dve sady úplne rovnaké. Zásuvky sú opatrené ľanovými vložkami na uloženie cenností a klzákmi s guľkovými ložiskami pre hladký a tichý chod a dostatočnou váhou.

Kolekcia Aiken je vyrobená z akáciového dreva a okamžite zahreje akýkoľvek priestor. Strávte hodiny písaním svojich spomienok, usporiadajte večierok alebo si oddýchnite a vychutnajte si šálku kávy s touto krásnou úplne novou kolekciou! Nočný stolík Aiken má veľkú zásuvku a otvorenú policu, ktorá je ideálna na vystavenie knihy (alebo dvoch), ktorú nemôžete odložiť!

Nočný stolík Aiken z masívneho dreva retro spálňový dizajn v polovici storočia

Aiken Nightstand

Bandit ave nočný stolík zo zmiešaného dreva moderný rustikálny štýl v spálni

Bandit Ave

Nočný stolík. Máme tajné podozrenie, že zbierku Bandit Ave budete milovať. Rôzne tóny, odtiene a textúry dávajú tejto kolekcii vynikajúcu kvalitu, ktorú vaši hostia budú chcieť ukradnúť. Ikonický, viactonový vzhľad vzniká morením jednotlivých fošní z masívnej akácie vo viacerých povrchových úpravách. Čierny kovový rám vytvára elegantný profil.

Kolekcia Bandit Ave je určite tou, ktorú si budete chcieť vybrať z našej zostavy! Nočný stolík Bandit Ave je dokonalou malou základňou pri vašej posteli. Kompletný s dvoma úložnými zásuvkami a dostatkom miesta na vrchu pre lampu, izbovú rastlinu alebo čo máte, toto je všetko, čo potrebujete, na večeru!

Bezpečné miesto na uloženie budíka, telefónu a rastúceho množstva kníh na zozname úloh je nevyhnutné. Bez ohľadu na veľkosť vašej spálne je dôležité mať príručný stolík, do ktorého sa zmestia všetky vaše veci, ktoré potrebujete, skôr ako zaspíte. Niektoré spálne sú však oveľa menšie ako ostatné, vďaka čomu je hľadanie príručného stolíka správnej veľkosti dôležité pre funkčnosť aj vzhľad.

Od farmárskeho štýlu po rustikálne regenerované drevo až do polovice storočia tu sú naše výbery kompaktných dizajnov, ktoré sa pohodlne zapadnú aj do najmenšej spálne.