Rozkladacia pohovka na spanie Avalon. Doprajte svojmu domovu trochu extra pôvabu s elegantným a sofistikovaným sekciou Avalon v plnej veľkosti na spanie. Táto ohromujúca pohovka má čisté línie, vankúše na lavičke a nízky profil pre celkový luxusný vzhľad. Rozťahovací gauč v plnej veľkosti premení vašu obývaciu izbu na útulnú izbu pre hostí behom niekoľkých sekúnd. Získajte doživotnú záruku s touto vynikajúcou sekčnou posteľou.

Rozkladacia pohovka. Keď žijete ten bytový život, podlahová plocha je vzácna. Preto je táto spánková pohovka Avalon dokonalým multifunkčným nábytkom pre vaše skromné sídlo. Táto pohovka šetriaca priestor má uvoľnený a príjemný vzhľad doplnený o pevnú ovíjaciu drevenú základňu pre elegantný štýl a útulné vankúše na hodiny leňošenia v obývacej izbe. Keď prídu vaši návštevníci z mesta, môžete zložiť vnútorný matrac a – voila! Okamžite máte úplnú posteľ, vďaka ktorej môžete svojim hosťom pomôcť pri zdravom spánku.

Rozkladacia pohovka Avalon na spanie, Rozťahovací gauč v plnej veľkosti

Rozkladacia pohovka  Avalon  na spanie 2-dielna pražcová sekčná fialová rozťahovacia gaučová posteľ

Avalon 2pc

Rozkladacia pohovka Avalon spací gauč veľkosti bytu, tmavozelený zamat, rozkladací gauč, šetriaca priestor má uvoľnený a príjemný vzhľad doplnený o pevnú ovíjaciu drevenú základňu

Avalon Apartment

Je to malé tajomstvo vašej malej spacej pohovky, ale prichádza s jednoznačným faktorom wow. Najlepšie je, že je vyrobený v USA a prichádza s doživotnou zárukou. Pri objednávaní spacej pohovky Avalon od spoločnosti si vyberte medzi luxusným vankúšovým matracom innerspring a luxusným matracom z pamäťovej peny. Potom pomocou mnohých našich dostupných možností upravte farbu látky a povrch nôh. Táto malá rozkladacia pohovka bude vo vašom priestore vyzerať ako doma, pretože vďaka rozmeru sedačky je sedadlo ideálne pre byty, brlohy, domáce kancelárie, herne a ďalšie.

Rozkladacia pohovka. Hľadáte pohovku, ktorá ponúka viac než len miesto na odpočinok počas nasledujúceho flámu cez Netflix? Získajte spaciu pohovku Avalon od spoločnosti We a nechajte svoju obývaciu izbu zdvojnásobiť ako útulnú izbu pre hostí. Rozložte vnútorný matrac a okamžite získate posteľ veľkosti queen pre priateľov alebo rodinu, ktorí sa rozhodnú u vás počas návštevy nabúrať. Môžete si dokonca vybrať z matraca, aby sa vaši hostia mohli odviezť do ríše snov na luxusnom vankúšovom vankúši innerspring alebo sa zababušiť do luxusného pohodlia pamäťovej peny.

Keď hostia vyrazia a vy opäť letíte sólo, jednoducho ju sklopte a vráťte sa späť k svojej superštýlovej pohovke s elegantnými rukami, omotanou drevenou základňou a útulnými vankúšmi na ďalšiu filmovú noc. Spacie pohovky Avalon queen size sú dodávané so všetkými prispôsobeniami, ktoré požadujete, vrátane výberu farby látky, povrchovej úpravy nôh a typu matraca.

Rozkladacia pohovka Avalon pre kráľovnú, modrá, rýchla loď, rozkladacia pohovka

Avalon Queen

Avalon rozkladacia pohovka pre 2 osoby, tmavo zelená zamatová rozkladacia pohovka, superštýlovha s elegantnými rukami, omotanou drevenou základňou

Avalon Twin

Rozkladacia pohovka. Keď žijete ten bytový život, podlahová plocha je vzácna. Preto je táto spánková pohovka Avalon dokonalým multifunkčným nábytkom pre vaše skromné sídlo. Táto pohovka šetriaca priestor má uvoľnený a príjemný vzhľad doplnený o pevnú ovíjaciu drevenú základňu pre elegantný štýl a útulné vankúše na hodiny leňošenia v obývacej izbe. Keď prídu vaši návštevníci máte okamžité oddelené lôžko, ktoré pomáha hosťom zdravo spať. Je to malé tajomstvo vašej malej spacej pohovky, ale prichádza s jednoznačným faktorom wow.

Pri objednávaní spacej pohovky Avalon si vyberte medzi luxusným vankúšovým matracom innerspring a luxusným matracom z pamäťovej peny. Potom pomocou mnohých našich dostupných možností upravte farbu látky a povrch nôh. Táto malá rozkladacia pohovka bude vo vašom priestore vyzerať ako doma, pretože vďaka rozmeru sedačky je sedadlo ideálne pre byty, brlohy, domáce kancelárie, herne a ďalšie.

Rozkladacia pohovka. Aj keď je len málo, je prudká. Shakespeare možno nehovoril o nábytku, keď napísal tento slávny riadok, ale radi by sme si mysleli, že má niečo spoločné s touto ultrachladnou dvojlôžkovou pohovkou na spanie Catalina. Už z názvu vyplýva, že je o niečo kompaktnejšia ako vaša štandardná pohovka, takže sa perfektne hodí na bývanie v byte, do pracovne, do herne alebo dokonca do domácej kancelárie.

Dvojlôžková rozkladacia pohovka Catalina na pohovku, taupe, rýchlo vytiahnuteľná posteľ z postele

Catalina Twin

Veľkosti queen Fabian, šedá, rozkladacia pohovka

Fabian Queen

Vysoké ramená a útulné vankúše sú ideálne pre váš ďalší záchvat Netflixu. A keď prídu hostia, budete môcť z tohto gauča urobiť rozkladaciu pohovku pre 2 osoby a dve postele s kvalitným vankúšovým matracom s luxusným systémom vnútornej pružiny alebo super plyšovým matracom z pamäťovej peny. S touto dvojitou pohovkou na spanie ušetríte miesto bez obetovania štýlu alebo pohodlia, to je pre vás výhodné pre všetkých.

Toto sedadlo Catalina miluje sa vyrába v USA. Prispôsobte si ju podľa vlastného výberu matraca, povrchovej úpravy nôh a farby látky. Existuje niekoľko desiatok možných kombinácií, vďaka ktorým sa pri nakupovaní na pohovke online budete môcť ľahko držať svojich štýlových štandardov.

Rozkladacia pohovka. Máte radi elegantný minimalistický vzhľad? Táto gauč bez zbytočných ozdôb má tenký, sofistikovaný vzhľad a niekoľko neočakávaných výhod, vrátane úplného prispôsobenia. Po prvé, má ostré, čisté línie a zároveň je úplne pohodlný a útulný pre domáce televízne maratóny a filmové noci. Ale keď ste pripravení privítať hostí, behom niekoľkých sekúnd sa zmení na pohodlnú pohovku na spanie. Rozložte vnútorný rám a odhalte matrac, ktorý zaručene zabráni vašim hosťom počítať ovce celú noc.

Keď narazia na seno na tejto útulnej spacej pohovke We, sotva budete mať čas povedať dobrú noc predtým, ako sa spustí shuteye. Navyše, táto prispôsobiteľná spiaca pohovka je dodávaná s doživotnou zárukou. Vyberte si spaciu pohovku Queen Fabian do poskytnite svojim hosťom počas ich návštevy pozývavé miesto na zrútenie. Doprajete si elegantný moderný gauč vo farbe látky podľa vášho výberu. Aj matrac je možné prispôsobiť; pre svojich hosťujúcich kamarátov si vyberte z luxusného vankúšového vankúša innerspring alebo matraca z pamäťovej peny.

Harper 2pc spacie sekčné fialové vyťahovacie gaučové lôžko

Harper 2pc

Harperová spací gauč veľkosti bytu, béžová, rýchlo vytiahnuteľná posteľ z gauča

Harper Apartment

Rozkladacia pohovka. Teraz môžete prestať hľadať. Sekčná pohovka na spanie 2 kusy Harper je rozkladacia pohovka, ktorú ste hľadali celý život. Sekčná pohovka Harper 2 Piece Sleeper, ktorá má čisté línie, sexy profil s masívnym dreveným základom a nepopierateľne moderný dizajn, vašich hostí úplne oslní – a nikdy vám nebudú pripúšťať podozrenie, že ide o rozkladaciu pohovku, pokiaľ im to nepoviete! Tento úsek na spanie je vybavený matracom v plnej veľkosti, vankúšom na lavičke a relaxačným ležadlom.

Navyše odnímateľné, sklopné a reverzibilné operadlá a sedáky robia Harper ešte atraktívnejším – ak je to možné. Veľa šťastia pri pokuse zbaviť sa hostí vášho domu, keď vedia, že máte najlepšiu spaciu pohovku v meste. Nový rad sekčných sedacích pohoviek We kombinuje spoľahlivosť klasickej pohovky s modernou všestrannosťou pohovky na spanie s leňoškou. Sekčná pohovka Harper Sleeper môže byť čalúnená ktoroukoľvek z textílií vhodných pre domáce zvieratá aj pre deti. S rozkladacou pohovkou v plnej veľkosti je Harper vynikajúci pre celú rodinu – vrátane domácich miláčikov.

Rozkladacia pohovka. Keby niekedy bola sexi pohovka, bola by to táto. Klasické línie, ktoré nikdy nevyjdú z módy, a podstavec z masívneho dreva s pekanovým povrchom dotvára tento elegantný moderný vzhľad. Keď už hovoríme o elegantnom, dajte si dnes večer na výstupe vonnú vodu, pretože sa toto šteňa skladá do matraca na spanie postaveného pre deux. Máte pravdu, sofistikovaná pohovka cez deň, pohodlná spiaca pohovka plnej veľkosti v noci. Je vybavená luxusným matracovým pružinovým matracom s uhlopriečkou 5,5 palca a vrchnou časťou vankúša pre luxusné spanie.

Táto pohovka je tou pravou veľkosťou pre vašu obývaciu izbu a pohodlne sa v nej vyspia dvaja. Takže zabudnite na futon, ktorý vám zostal z vysokoškolskej internátnej izby, a hodte tieto spacáky do úložiska. Inovujte na túto elegantnú spaciu pohovku, ktorá bude moderným doplnkom vášho bytu. Pohovka Harper je vyrobená na mieru podľa vášho výberu farby a látky. Sme šťastní, že vám pošleme bezplatné vzorky látok, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa pre najlepšiu farbu vášho bytu.

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky