Rohové sedacie súpravy, leňošky. Dvojdielne rohové sedacie súpravy a sedačky majú hlboké sedadlá s mäkkými, ale podpornými vankúšmi a podstavec z nehrdzavejúcej ocele, zatiaľ čo všívané tkanie dodáva nadčasovú sofistikovanosť. Akákoľvek miestnosť, ktorá je trochu na dne, sa rozžiari pomocou sekčnej pohovky Fillmore. Vyberte si svoju obľúbenú farbu látky a konfiguráciu leňošky, aby ste získali najteplejší štýl v centre mesta.

Osobitný nádych sedačky. The Fillmore je dokonalou sofistikovanosťou a štýlom v centre mesta. Je doplnkom každej miestnosti, ktorá potrebuje podporu. Plný podstavec z nehrdzavejúcej ocele a pekné hlboké sedadlo z neho robia sekciu, ktorú budete mať roky a všívanie na sedáku a vankúšoch chrbta z neho robí nadčasový dizajn.

Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy 2pc sekčná pohovka Fillmore

Fillmore 2pc

Rohová sedacia súprava Sektorová pohovka Formosa 2ks

Formosa 2pc

Rohové sedacie súpravy Formosa. Snažíte sa udržať si nízky profil? 2-dielny sekčný Formosa vás dostal späť. Formosa je jedným z najväčších a najluxusnejších sekcií. Je to široký 122 palcov, je vybavený 65-palcovým ležadlom a má pohodlnú a hlbokú 25-palcovú hĺbku sedadla. Vďaka vintage dizajnu a modernému nízkemu profilu je Formosa 2 ideálnou voľbou pre väčšie obývacie izby v rodinných domoch alebo obyvateľoch bytov, ktorí chcú maximalizovať svoj priestor na sedenie.

Široké sedáky a vankúše vytvárajú fantastické individuálne pohodlie pre vás, vašu rodinu alebo priateľov. Formosa je jednou z našich fantastických sedacích súprav, ktoré vyrábame na zákazku v našej továrni v centre Los Angeles a dodáva sa z ktorejkoľvek z našich úžasných tkanín vhodných pre domáce zvieratá aj pre deti.

Sedačky, široké sedáky a vankúše

Sekčné rohové pohovky na sedenie. Myslíte si, že byť harfistkou je odvážne a sexi? Potom, čo ste videli dvojdielny sekciu Harper! Aby ste poznali elegantný moderný dizajn a klasický komfort, nemusíte vedieť, ako trhať harfu. Silueta má správny počet kriviek, ktoré dodajú znaku, a zostanú časom štýlové. Základňa z masívneho dreva mu dodáva plný profil a menej medzier, aby odvrátila pozornosť návštevníkov alebo stratila diaľkové ovládanie televízora. Vďaka čistiteľným látkam, reverzibilnému tlmeniu sedadiel a pamäťovej pene s hustotou 2,0 sa môžete spoľahnúť na to, že Harper bude útulný bez ohľadu na to, koľko ľudí sa na sebe naskladá.

Pretože je každá sekčná pohovka Harper vyrobená na mieru, máte kontrolu nad mnohými aspektmi svojej objednávky. Vyberte si sekciu smerujúcu k pravému ramenu alebo sekciu k ľavému ramenu podľa vašich preferencií. Vyberte si z viac ako 30 hypoalergénnych látok a zlaďte ich s prírodným, pekanovým alebo tmavým základom espressa. Ak sa neviete rozhodnúť pre látku, požiadajte o bezplatné vzorky. Harper môžete dostať aj v modeli na spanie.

Rohová sedacia súprava Harper 2pc, Prakticky zapadnete do preplneného zadného odpruženia a drevený podstavec dodáva príťažlivý šmrnc

Harper 2pc

Harper obojstranná leňoška sedacia súprava zamatovo flipová sekčná

Harper Reversible

Sekčné rohové pohovky na sedenie. Harper’s Magazine, Harper Lee, Harper Islands niektoré veci jednoducho nevyjdú z módy. Dve ďalšie veci, ktoré sú vždy elegantné, sú klasické línie a široké podrúčky pohovky Harper Reversible Chaise Sofa. Čítanie knihy alebo počúvanie hudby nikdy nebolo svižnejšie, ako keď ich robíte na tejto pohovke z prírodného dreva.

Prakticky zapadnete do preplneného zadného odpruženia a drevený podstavec dodáva príťažlivý šmrnc. Čistiteľná tkanina je tiež super mäkká a môžete si vybrať z viac ako 30 farebných možností. Ak potrebujete miesto pre priateľov, môžete si zaobstarať aj pohovku Harper Reversible Chaise Sleeper Sofa s výsuvným matracom.

Obidve možnosti prichádzajú s doživotnou zárukou, aj keď kniha Hlava 22 ich pravdepodobne stále prežije. Je to koniec koncov naozaj dobrá kniha 🙂 Keby tu bola niekedy sexi pohovka, bola by to táto. Klasické línie, ktoré nikdy nevyjdú z módy, a podstavec z masívneho dreva s pekanovým povrchom dotvára tento elegantný moderný vzhľad.


Nabytkomania

Nábytkománia - pohovky