Rohové sedacie súpravy a pohovky. Rohové sedacie súpravy Harrison sú určené pre ľudí, ktorí chcú, aby ich sekčná pohovka bola formálnejšia ako Harry, ale aby mala hornú kôru a štíhlosť ako Harrington. Niekto si môže myslieť, že je to šťastné médium, ale na štýle tohto dvojdielneho sekcie nie je nič prostredné. Hotel Harrison má retro dizajn v polovici storočia s krátkou prírubou a úzkymi ramenami pre ľudí, ktorí sa posadia, aj keď ležia.

Zadné všívanie a zúžené nohy zdôrazňujú klasický vkus. Pohodlie však stále zostáva kráľom a hlboké sedadlá a podporné odpruženie vám pomôžu relaxovať bez toho, aby ste sa cítili zhltnutí. Vďaka nízkemu a čistému vizuálnemu profilu je sekčná pohovka Harrison vhodná do menších priestorov alebo do priestorov, kde nechcete pohovka na ukradnutie reflektorov.

Rohové sedacie súpravy

Rohové,  Harrison 2pc sekčná pohovka

Harrison 2pc

Rohové,  Harrison ave 2pc sekčná pohovka

Harrison Ave

Vyberte si preferovanú tkaninu, povrchovú úpravu a konfiguráciu. Prezrite si celú kolekciu Harrison, kde nájdete viac nábytku, ktorý má podpornú úlohu, alebo kontaktujte našich odborníkov a požiadajte o ďalšie informácie.

Rohové sedacie súpravy na sedenie. Kyle Schuneman je jedným z najhorúcejších návrhárov súčasnosti a keď sme ho pozvali, aby s nami spolupracoval na kolekcii čalúnení, vedeli sme, že výsledky budú úžasné. Predstavujeme vám sekciu Harrison Ave 2pc, vhodnú ukážku retro štýlu so všetkým moderným vybavením. Môže sa pochváliť pevne všívaným chrbtom a hladkou siluetou a zároveň vám ponúka najvyššiu úroveň pohodlia.

Táto sekčná rohová pohovka vyrobená má bezkonkurenčnú kvalitu za prijateľnú cenu, takže si môžete vychutnať svoju modernú sekciu v polovici storočia bez vyprázdňovania bankového účtu. Ponúkame vám výber z viac ako 50 látok, takže sa bavte prechádzaním nášho výberu. Každá izba potrebuje retro vkus a sekcia Harrisp Ave 2pc Sectional nesklame. Tento úzky všívaný diel udržuje čistú siluetu a je stále pohodlný.

Sekčné rohové pohovky na sedenie. The Jackson prináša do každého priestoru potrebnú romantiku. Jeho zvinutie s detailnými všívanými a strmeňovými ramenami dáva zaujímavé línie do hranatej miestnosti a môže byť tou hviezdou, ktorú každý domov potrebuje. Dvojdielna sekcia Jackson vyžaruje eleganciu, ktorá patrí do luxusného hotela alebo elegantného nocľahu s raňajkami. Ale verte nám, vo vašej obývačke to bude vyzerať ešte lepšie.

Rohové sedacie súpravy a jeden z našich bestsellerov, sekcia Jackson ponúka moderné, ale útulné prostredie so zúženými nohami a je perfektnej veľkosti na to, aby ste sa v nej mohli posedieť alebo zabaviť hostí. Tento dvojdielny diel má doživotnú záruku. Je k dispozícii v štyroch ohromujúcich odtieňoch: ametyst; žula; horská šedá; a piesok, takže či už hľadáte neutrálny odtieň alebo svetlú farbu.

Sekčná pohovka Jackson 2pc

Jackson 2pc

2pcs sekčná pohovka La brea

La Brea

Sekčné rohové pohovky na sedenie. La Brea môže byť pre decht španielčina, ale na dvojdielnej sekcii s hrotmi La Brea nie je nič tmavé a lepkavé. Naopak, je to pre všetkých, ktorí chcú dodať svojmu domovu eleganciu, ktorú nikdy nezažili. Každý rez La Brea sme zarámovali striebornými klincami priamo zo starého sveta. Tento štýl, ktorý je pôvodne spôsobom zabezpečenia čalúnenia, dodáva pôvab, ktorý ste hľadali. Pridajte k tomu moderné ošúchané elegantné vankúše, zakrivené podrúčky a hlboké sedadlá a máte niečo, čo si vezme vynikajúcu krásu všetkých vekových skupín.

Uľahčujeme objednávanie rezu s leňoškou, ktorý zaradí každý domov. Stačí si zvoliť farbu vašej látky, povrchovú úpravu nôh a konfiguráciu uvedenú nižšie, a my sa pustíme do práce pri vytváraní vašich sekcií. Na zaistenie maximálneho pohodlia používame najkvalitnejšie hypoalergénne tkaniny, masívne drevo a podpornú penu s vysokou hustotou. Naša ekologická konštrukcia je zaručená na celý život, mala by teda vydržať asi tak dlho, ako to robia dechtové jamy 🙂 Sme odhodlaní ponúkať prvotriedne služby.


Nabytkomania

Nábytkománia - pohovky