Rozkladacie pohovky na spanie z klasickej hollywoodskej filmovej scény. Kolekcia Monroe Drive je modernou aktualizáciou našej špičkovej kolekcie Monroe. Rovnaké pútavé detaily v modernom dizajne zo stredného storočia, ktoré definovali Monroe, sú stále vystavené, teraz však s pridaním ohromujúceho podstavca z masívneho dreva a matraca na výsuvné podvaly v plnej veľkosti!

Vďaka sofistikovaným vankúšikom s všívanými gombíkmi a elegantnému pevnému zadnému dielu vyzerá Monroe Drive ako keby pochádzal priamo z klasickej hollywoodskej filmovej scény. Súčasná základňa vytvára pekný formálny profil, ktorý umožňuje Monroe Drive cítiť sa ako doma v rôznych štýloch dekorácie.

Monroe Drive, ktorá je k dispozícii podľa vášho výberu z našich textílií vhodných pre deti aj pre domácich miláčikov, je ideálna pre váš rodinný dom, pre váš sofistikovaný byt alebo pre váš elegantný malý podkrovný priestor. Spacia pohovka Monroe Drive sofa je vybavená veľkoplošným luxusom Deluxe. Matrac Innerspring s vrchnou časťou vankúša alebo vylepšeným matracom z pamäťovej peny. Vďaka tomu je Monroe Drive jednou z vizuálne najpríťažlivejších a najuniverzálnejších rozkladacích pohoviek v okolí. Prichádza tiež s doživotnou zárukou.

Rozkladacie pohovky, Kolekcia Monroe, matrac z pamäťovej peny

Monroe Drive - spací gauč veľkosti bytu, fialová, rozkladacia Prichádza tiež s doživotnou zárukou

Monroe Drive

Monroe drive queen size spací gauč, žltý zamat, rozkladací gauč

Monroe Drive

Rozkladacia pohovka. Kolekcia Monroe Drive je modernou aktualizáciou našej špičkovej kolekcie Monroe. Rovnaké pútavé detaily v modernom dizajne z polovice storočia, ktoré definovali Monroe, sú stále vystavené, teraz však s pridaním ohromujúceho podstavca z masívneho dreva a výsuvného matraca na spanie vo veľkosti Queen! Vďaka prepracovaným vankúšikom s všívanými gombíkmi a elegantnému pevnému zadnému dielu vyzerá film The Monroe Drive akoby pochádzal priamo z klasickej hollywoodskej filmovej scény. Súčasná základňa vytvára pekný formálny profil, ktorý umožňuje Monroe Drive cítiť sa ako doma v rôznych štýloch dekorácie.

Monroe Drive, ktorá je k dispozícii podľa vášho výberu z našich tkanín vhodných pre deti aj pre domácich miláčikov, je ideálna pre váš rodinný dom, pre váš sofistikovaný byt alebo pre váš elegantný malý podkrovný priestor. Pohovka Monroe Drive Queen Queen Sleeper Sofa je vybavená kráľovnou Deluxe Matrac Innerspring s vrchnou časťou vankúša alebo vylepšeným matracom z pamäťovej peny. Vďaka tomu je Monroe Drive jednou z vizuálne najpríťažlivejších a najuniverzálnejších rozkladacích pohoviek v okolí.

Dvojitá rozkladacia pohovka Monroe Drive, fialová, rozkladacia pohovka z klasickej hollywoodskej filmovej scény

Monroe Drive

Rozkladacia Nora  pohovka vo veľkosti bytu z ružového zamatu od Kylea Schunemana vyťahujúca gaučovú posteľ

Nora Apartment

Rozkladacia pohovka. Kolekcia Monroe Drive je modernou aktualizáciou našej špičkovej kolekcie Monroe. Rovnaké pútavé detaily v polovici storočia Moderný dizajn, ktoré definovali Monroe, sú stále vystavené, teraz však s pridaním ohromujúceho podstavca z masívneho dreva a výsuvného matraca na spanie vo veľkosti Twin! Vďaka sofistikovaným vankúšikom s všívanými gombíkmi a elegantnému pevnému zadnému dielu vyzerá Monroe Drive akoby pochádzal priamo z klasickej hollywoodskej filmovej scény.

Súčasná základňa vytvára pekný formálny profil, ktorý umožňuje Monroe Drive cítiť sa ako doma v rôznych štýloch dekorácie. Monroe Drive, ktorá je k dispozícii podľa vášho výberu z našich textílií vhodných pre deti aj pre domácich miláčikov, je ideálna pre váš rodinný dom, pre váš sofistikovaný byt alebo pre váš elegantný malý podkrovný priestor.

Monroe Drive Twin Size Sleeper Sofa má dvojlôžkovú izbu Deluxe Matrac Innerspring s vrchnou časťou vankúša alebo vylepšeným matracom z pamäťovej peny. Vďaka tomu je Monroe Drive jednou z vizuálne najpríťažlivejších a najuniverzálnejších rozkladacích pohoviek v okolí. Prichádza tiež s doživotnou zárukou a doručením zadarmo!

Rozkladacia pohovka. Kombinujte praktický dizajn s pekným dekorom, keď si vyberiete spaciu pohovku Nora v byte. Tento elegantný kabriolet je vybavený sofistikovaným štýlom art deco. Zamilujete si všívaný kanál, vysoký chrbát a ruky, ktoré vytvárajú útulné miesto pre spätný kop. Pomocou skrinky v plnej veľkosti urobte zo svojej obývacej izby behom chvíľky izbu pre hostí.


Nabytkomania

Nábytkománia - pohovky