Rozkladacie pohovky na spanie. Ak máte radi možnosť kombinovať si svoj nábytok, vyberte si spaciu pohovku Lafayette ako hlavný kúsok do svojej obývačky. S priestorovo úspornou veľkosťou vhodnou do bytu a úplne prispôsobiteľnými farbami sa zmestí kamkoľvek. Navyše, jednoduchý dizajn s vyvalenými rukami a blokovými nohami ľahko ladí s moderným alebo tradičným dekorom. Najlepšie na tom všetkom je, že je to všestranný kúsok, ktorý z vašej obývacej izby urobí behom pár sekúnd aj izbu pre hostí.

Vnútorný matrac s dvoma veľkosťami sa dá vyklopiť a vytvoriť tak útulné miesto, kde môžu vaši hostia naraziť, keď sú na návšteve. Táto pohovka na spanie loveseat je vybavená útulným matracom s vrchným vankúšom alebo môžete upgradovať na luxus pamäťovej peny. Ak si chcete nákup ďalej prispôsobiť, vyberte si z troch povrchových úprav pre nohy a širokého výberu odvážnych a neutrálnych farieb látok. Rozkladacia pohovka Lafayette veľkosti bytu od We.

Rozkladacie pohovky Lafayette na spanie, čalúnenie je hypoalergénne

Dvojitá Rozkladacie pohovky Lafayette, fialová, rozkladacia pohovka

Lafayette Twin

Logan drive 2pc spací dielna Rozkladacie pohovky sivá rozkladacia pohovka

Logan Drive

Podstavec z masívneho dreva

Rozkladacia pohovka. Ako môže mať úsek na spanie právo vyzerať takto dobre? Vážne, vyzerá to, že to práve vyšlo zo súboru Mad Men. Je vybavený zadnými vankúšikmi s všívanými gombíkmi a čistými líniami pre sofistikovaný pocit. Tento štýlový rám obsahuje matrac veľkosti Queen, ktorý je k dispozícii buď v našej verzii Deluxe Innerspring alebo v našej vylepšenej možnosti Memory Foam. Podstavec z masívneho dreva zdôrazňuje jeho moderný štýl, ktorý bude vo vašej obývacej izbe vyzerať úžasne. Logan Drive upravíme podľa vášho výberu z desiatok farieb – od krémovej a kobaltovej až po zelené jablko a ametyst, nájdete dokonalý odtieň pre váš domov.

Naše čalúnenie je hypoalergénne a priedušné, takže je ideálne pre tých, ktorí trpia alergiami. Domáce zvieratá a deti sa s Logan Drive nepodobajú, pretože je odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Táto sekčná rozkladacia pohovka je vyrobená v Spojených štátoch a je chránená doživotnou zárukou. Dodajte svojmu priestoru trochu vinobraného pôvabu pomocou sekcie spacích častí Logan Drive 2pc Sleeper. Masívny drevený podstavec a zadné vankúšiky s všívanými gombíkmi posúvajú tento moderný tvar na vyvýšenú úroveň. Dokonalý kúsok do vašej štýlovej izby.

Rozkladacia pohovka Logan, veľkosť bytu, modrá, rýchla loď, rozkladacia pohovka

Logan Drive

Rozkladacia pohovka Logan Drive Queen, šedá, rozkladacia pohovka

Logan Drive

Rozkladacia pohovka. Rozkladacia pohovka Logan Drive Apartment Size Sleeper Sofa je najjednoduchší spôsob, ako vášmu obytnému priestoru dodať punc vintage glamour. Masívna drevená základňa a zadné vankúšiky s všívanými gombíkmi budú vo vašej obývacej izbe vyzerať úžasne a – pretože myslíme na takmer všetko – bol tento gauč navrhnutý špeciálne pre bývanie v bytoch. Nie je príliš veľká a ani príliš malá – je to tak akurát. Oddýchnite si na mäkkých vankúšoch a po dni strávenom v kancelárii vyraďte nohy. Vychutnajte si výber látok a prechádzajte všetkými našimi rôznymi farbami.

Či už sa chcete držať klasického odtieňa alebo túžite po niečom jasnom a živom, máme ho. Na pohovku Logan Drive Apartment Size Sofa sa vzťahuje doživotná záruka. Dodajte svojmu priestoru trochu starodávneho kúzla s pohovkou Logan Drive Apartment Size Sleeper Sofa. Masívny drevený podstavec a zadné vankúšiky s všívanými gombíkmi posúvajú tento moderný tvar na vyvýšenú úroveň. Dokonalý kúsok do vašej štýlovej izby. Výsuvný matrac a mechanizmus na spanie v plnej veľkosti dodáva tomuto fantastickému kúsku úplne novú vrstvu všestrannosti a hodnoty.

Rozkladacia pohovka. Ako môže mať pohovka na spanie právo vyzerať takto dobre? Vážne, vyzerá to, že to práve vyšlo zo súboru Mad Men. Je vybavený zadnými vankúšikmi s všívanými gombíkmi a čistými líniami pre sofistikovaný pocit. Tento štýlový rám obsahuje matrac veľkosti Queen, ktorý je k dispozícii buď v našej verzii Deluxe Innerspring Pillow Top, alebo v našej vylepšenej možnosti Memory Foam. Podstavec z masívneho dreva zdôrazňuje jeho moderný štýl, ktorý bude vo vašej obývacej izbe vyzerať priam úchvatne.

Logan Drive upravíme podľa vášho výberu z desiatok farieb – od krémovej a espressovej až po zelené jablko a ametyst, nájdete dokonalý odtieň pre váš domov. Naše čalúnenie je hypoalergénne a priedušné, takže je ideálne pre tých, ktorí trpia alergiami. Domáce zvieratá a deti sa s Logan Drive nepodobajú, pretože je odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Táto pohovka je vyrobená v Spojených štátoch a je krytá doživotnou zárukou. Dodajte svojmu priestoru trochu starodávneho kúzla pomocou Logan Drive. Masívny drevený podstavec a zadné vankúšiky s všívanými gombíkmi posúvajú tento moderný tvar na vyvýšenú úroveň. Dokonalý kúsok do vašej štýlovej izby.

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky