Pohovka na spanie. Fillmore je rokladacia hodná Bieleho domu. V skutočnosti sme ju nazvali Fillmore, pretože je to názov, ktorý vyjadruje eleganciu, sofistikovanosť a regalitu. A presne o tom je Fillmore. Sekčná pohovka Fillmore s 2 dielmi na spanie, je moderným omračovačom, ktorý má radový kovový podstavec a nohy, operadlo s všívanými gombíkmi a vankúše sedadiel a luxusnú hĺbku sedenia 25. Ešte lepšie je, že Fillmore je spálňová pohovka veľkosti Queen, ktorá je vybavená matracom Deluxe Innerspring s vrchnou časťou vankúša.

Fillmore je k dispozícii na čalúnenie v ktorejkoľvek z robustnej rady látok vhodných pre deti a domácich miláčikov. Táto nádherná dvojdielna rozkladacia pohovka s posteľou na spanie je vhodná pre kráľa – alebo aspoň pre Millarda Fillmora.

Rozkladacia súprava na spanie

Pohovka rozkladacia  na spanie Fillmore 2pc spací, sekčný, šedý, rýchlo vytiahnuteľný gauč

Fillmore 2pc

Pohovka  rozkladacia na spanie Fillmore dvojitá rozkladacia, hnedá, rozkladacia pohovka, Vyberte si vankúš alebo matrac z pamäťovej peny

Fillmore Twin

Hľadáte gauč, ktorý nemá objemný vzhľad ako väčšina moderných spacích pohoviek? Pohovka pre dvoch rozmerov Fillmore ponúka čisté línie, elegantné všívanie a elegantný podstavec z nehrdzavejúcej ocele. Vyberte si vankúš alebo matrac z pamäťovej peny, ktorý chcete uložiť dovnútra, aby ste rýchlo premenili akýkoľvek priestor na izbu pre okamžitých hostí.

Pohovka rozkladacia na spanie. Hľadáte gauč, ktorý nemá objemný vzhľad ako väčšina moderných spacích pohoviek? Rozkladací gauč Fillmore v plnej veľkosti od Kylea Schunemana ponúka čisté línie, elegantné všívanie a elegantný podstavec z nehrdzavejúcej ocele. Vyberte si vankúš alebo matrac z pamäťovej peny, ktorý chcete uložiť dovnútra, aby ste rýchlo premenili akýkoľvek priestor na okamžitú izbu pre hostí.

premenili akýkoľvek priestor na okamžitú izbu pre hostí

Fillmore Apartment

Pohovka rozkladacia   queen size Fillmore, svetlo šedá, rozkladacia pohovka

Fillmore Queen

Pohovka rozkladacia na spanie. Spávacia pohovka queen veľkosti Fillmore od firmy We sa vyznačuje moderným vzhľadom všívaného tkania a podstavcom z nehrdzavejúcej ocele. Nikto nebude hosťovať, že tento elegantný a prepracovaný kúsok obsahuje skrytú rozkladaciu pohovku veľkosti queen. Prispôsobte si túto pohovku veľkosti queen veľkosti podľa výberu farby látky a typu matraca tak, aby sa dokonale hodila do vášho priestoru.


Nabytkomania

Nábytkománia - pohovky