Rozkladacie pohovky na spanie. Vychutnajte si výber látok a prechádzajte všetkými našimi rôznymi farbami. Či už sa chcete držať klasického odtieňa alebo túžite po niečom jasnom a živom, máme ho. Sleeper Sofa Logan Drive Twin Size má doživotnú záruku. S pohovkou Logan Drive Twin Size Sleeper Sofa môžete do svojho priestoru pridať trochu starodávneho kúzla. Masívny drevený podstavec a zadné vankúšiky s všívanými gombíkmi posúvajú tento moderný tvar na vyvýšenú úroveň. Dokonalý kúsok do vašej štýlovej izby. Výsuvný podvalový matrac a mechanizmus dodáva tomuto fantastickému kúsku úplne novú vrstvu všestrannosti a hodnoty.

Rozkladacie pohovky Marco na spanie, Spací gauč

Rozkladacie pohovky Dvojlôžková rozkladacia pohovka Logan Drive, modrá, rýchla loď, rozkladacia pohovka

Logan Drive

Rozkladacie pohovky Marco 2pc sekcia na spanie, tmavomodrá, rozkladacia pohovka

Marco 2pc

Rozkladacia pohovka. Potrebujete zapnúť dizajn svojej izby? Už nehľadajte viac ako sekčnú pohovku na spanie Marco 2 Piece. Marco je spánkový rez s formálnym, rafinovaným profilom, ohromujúcim dreveným základom a okrídleným ramenom, ktoré je ideálne na podoprenie hlavy pri čítaní vašej obľúbenej knihy. Nenechajte sa však oklamať všívanými akcentmi.

Marco je tiež mimoriadne pohodlná pohovka, ktorú už nebudete chcieť opustiť, keď si sadnete. Vážne, toto je vaše jediné varovanie. Nie je ľahké mať všetko, ale Marco dokáže spojiť všetky najlepšie atribúty každého štýlu pohovky: je to pohodlné, je to všestranné, má ostré všívané gombíky, je to sekcia a je to Rozkladacia pohovka.

Čo viac si priať? Sekčná pohovka na spanie Marco 2 Piece, s matracmi Queen Size, odnímateľnými a výklopnými vankúšmi a dlhým pohodlným ležadlom. Tento všestranný všívaný gauč je tiež vyrobený na objednávku v našej továrni v Los Angeles v centre mesta a je možné ho čalúniť ktoroukoľvek z fantastických línií textílií vhodných pre deti a domáce zvieratá. Marco je skutočne miestom, kde sa forma stretáva s funkciou.

Rozkladacie pohovky Spací gauč Marco veľkosti apartmánu, zelená, rozkladacia pohovka

Marco Apartment

pohovky Marco queen size spací gauč, žltý zamat, rozťahovací gauč

Marco Queen

Masívny drevený podstavec

Rozkladacia pohovka. Bytové bývanie je ideálne pre minimalistov, ale čo robíte, keď máte hostí na návšteve a nemáte k dispozícii izbu pre hostí? Vyberte si spaciu pohovku veľkosti apartmánu Marco pre svoju obývaciu izbu a budete môcť okamžite zmeniť svoj priestor na dokonalú izbu pre hostí. Zakrivené ramená, všívané zadné vankúše a podstavec z masívneho dreva dodávajú tomuto kúsku šarm a eleganciu. A tým, že svoju posteľ pre hostí vložíte skôr do pohovky, ako by ste potrebovali ďalšiu izbu, šetríte miesto (a prenajímate si peniaze).

Doživotná záruka pri zakúpení tejto prispôsobiteľnej spacej pohovky. Urobte si svoj vlastný výberom farby látky, povrchovej úpravy nôh a matraca (vrchná časť vankúša alebo pamäťovej peny), ktoré uprednostňujete do svojho bytu, bytu alebo mestského domu. Jedná sa o jednu z najlepších pohoviek na spanie pre tých, ktorí chcú ušetriť miesto bez toho, aby obetovali svoj osobný štýl. Táto pohovka na spanie v plnej veľkosti.

Rozkladacia pohovka. V tejto neuveriteľne štýlovej a úplne prispôsobiteľnej spacej pohovke Marco sa moderná stretáva s kráľovskou hodnosťou. Kráľovský vzhľad začína všívanými gombíkmi na zadných vankúšoch a nádherne moreným drevom. Ale tento trón má vo vnútri zvláštne prekvapenie. Otvorte ho a získate matrac veľkosti queen vhodný aj pre najvýznamnejších hostí. Nemôžete predsa čakať, že kráľovská rodina spí na vašom starom nafukovacom matraci. Verte nám – s jedným z týchto matracov sa určite budú cítiť ako v kráľovskej starostlivosti.

Táto pohodlná pohovka na spanie vám uľahčí dodanie elegantného štýlu do vášho priestoru a zároveň premení každú oblasť na izbu pre okamžitých hostí.
Svoj gauč si môžete prispôsobiť výberom z našej ponuky látok v bohatých, krásnych farbách a z našej ponuky možností povrchovej úpravy nôh. Môžete si tiež vybrať, či vaša pohovka obsahuje klasicky útulný vankúš Innerspring alebo luxusný matrac z pamäťovej peny.