Rohové sedacie súpravy moderné sedenie. Rohové sedacie súpravy, hypoalergénne sedačky Lexington sú známe pre dostihy, grilovacie festivaly, bitky, počkajte, to sú tri rôzne Lexingtony. Môžeme vám však povedať, že celá kolekcia Lexington je známa tým, že je najmodernejším moderným nábytkom. Táto reverzibilná leňoška má vysoké ramená, vankúše so všívanými gombíkmi a jedinečný podstavec, ktorý je navrhnutý tak, aby bol pohodlný pri zachovaní svojho tvaru.

Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy Lexington reverzibilná leňoška fialová flipová sekčná, Hypoalergénne sedačky

Lexington Reversible

Rohové sedačky 2pc sekčná pohovka Logan, Hypoalergénne sedačky

Logan 2pc

Túto hypoalergénnu pohovku môžete vlastniť v jednej z 25 rôznych látok, či už chcete tkanú plážovú, chrómovú alebo oceánsky modrú leňošku. A nastavte pohovku buď na pravú, alebo na ľavú stranu – neposudzujeme. Každý obojstranný ležadlový diel Lexington je vyrobený na s doživotnou zárukou, takže si môžete vychutnať fantastický moderný štýl v polovici storočia, či už dávate prednosť lekciám vojnovej histórie alebo údenému hrudníku.

Kolekcia Lexington je úplne moderná a moderná a je fantasticky štýlová, súčasný vzhľad má klasický dizajn. Všívané tlmiace gombíky a jedinečné drevené nohy mu dávajú moderný vzhľad v polovici storočia.

Rohové sedacie súpravy na sedenie celej rodiny a hostí. Tento sofistikovaný dvojdielny diel evokuje štýl starého hollywoodskeho pôvabu pomocou zadných vankúšov s všívanými gombíkmi a zúžených drevených nôh. Knoflikáŕi 🙂

Logan predstavuje luxusný komfort v celej svojej kráse. Tento všestranný kúsok, ktorý je ideálny na pobavenie hostí alebo natiahnutie sa na filmový maratón, je štýlový a útulný.

Logan je možné úplne prispôsobiť podľa vášho výberu farieb a látok, takže či už hľadáte hladké mikrovlákno alebo čalúnenie s vysokými vlasmi, na ho nájdete. Ak si nie ste istí farbou alebo látkou, jednoducho sa opýtajte a my vám pošleme niekoľko vzorníkov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Táto pohovka má doživotnú záruku.

S klasickými zadnými vankúšmi so zapínaním na gombíky a nadrozmerným ležadlom pre optimálne uvoľnenie vyzerá nielen vo vašej obývacej izbe skvele, ale aj pohodlne! Ponúkame množstvo možností farieb, aby ste mohli Logan prispôsobiť tak, aby zodpovedal vašim existujúcim dekorom. Či už hľadáte modrú sekčnú pohovku alebo jemný odtieň morskej peny, nájdete ju. Špecializujeme sa na a bytový nábytok, ktorý stelesňuje moderný štýl. Logan sa nám páči, pretože má doživotnú záruku.

Hypoalergénne sedačky

Náš nábytok prichádza so 100-percentnou zárukou spokojnosti.

Sekčné rohové pohovky na sedenie. Aká horúca je táto sekcia? Vážne, vyzerá to, že to práve vyšlo zo súboru Mad Men. Je vybavený zadnými vankúšikmi s všívanými gombíkmi a čistými líniami pre sofistikovaný pocit. Podstavec z masívneho dreva zdôrazňuje jeho moderný štýl, ktorý bude vo vašej obývacej izbe vyzerať priam úchvatne. Logan Drive upravíme podľa vášho výberu z desiatok farieb – od krémovej a kobaltovej až po zelené jablko a ametyst, nájdete dokonalý odtieň pre váš domov.

Rohové sedačky 2pc sekčná pohovka Logan Drive, Logan sa nám páči, pretože má doživotnú záruku.

Logan Drive

Sekčná pohovka Marco 2ks

Marco 2pc

Naše čalúnenie je hypoalergénne a priedušné, takže je ideálne pre tých, ktorí trpia alergiami. Domáce zvieratá a deti sa s Logan Drive nepodobajú, pretože je odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Vzťahuje sa na ňu doživotná záruka. Dodajte svojmu priestoru trochu vinobraného pôvabu pomocou Logan Drive. Masívny drevený podstavec a zadné vankúšiky s všívanými gombíkmi posúvajú tento moderný tvar na vyvýšenú úroveň. Dokonalý kúsok do vašej štýlovej izby.


Pre moderné osvetlenie ako sa patrí máme na výber stropné lampy značiek Endon aj Eglo:
Stropové závesné lampy Endon Riona s tromi svetlami
stropné lampy známej značky Endon


Rohové sedacie súpravy Marco. Koniec koncov, sekcia Marco We má jedny z najjemnejších a najteplejších vankúšov, aké ste kedy videli, so štýlom, ktorý zodpovedá. Kombinácia všívania gombíkov zadného vankúša, zaoblených okrajov a rozšírenej lakťovej opierky na strane inej ako leňošky dodáva klasickému kúzlu. Ale nenechajte sa pomýliť, toto je moderná dvojdielna sekčná pohovka, o čom svedčí aj jej hrubé potrubie a nohy v prírodných, pekanových alebo tmavých povrchoch espressa.

Kolekcia Marco je o tom, aby ste ju udržali v rovnováhe, aj keď ste uprostred popoludňajšieho spánku. Je tu priestor pre celú posádku na sledovanie niekoľkých epizód vašej obľúbenej šou. Ak ste doma sami, môžete to celé obísť s časopisom alebo nejakými slúchadlami. Priedušné textílie a podporná pena s vysokou hustotou vám zabránia klesnúť alebo sa zapotiť. Kúpte si sekčnú pohovku s obľúbenou farbou a konfiguráciou tkaniny.