Dvojdielne rozkladacie pohovky na spanie. Sekčná pohovka Brentwood Sleeper, je miestom, kde sa prelína sofistikovanosť, pohodlie a všestrannosť. Všívanie gombíkov na zadných vankúšoch, základňa z masívneho dreva so zúženými nohami a hrubé ruky poskytujú Brentwoodu elegantný a formálny profil. 2,0 vysoko husté penové sedáky a ležadlo v nárazníku poskytujú všetko pohodlie, ktoré vy a vaša rodina budete niekedy potrebovať.

Tým však Brentwood nekončí! 2-dielna sekčná pohovka na spanie Brentwood má tiež matrac Deluxe Queen Innerspring s vrchnou časťou vankúša. Brentwood je dôkazom toho, že pohovka na spanie nemusí kvôli svojej funkcii obetovať formu. Brentwood je tiež k dispozícii v ktorejkoľvek z našich fantastických tkanín vhodných pre domáce zvieratá a pre deti.

Jediným problémom je, že s sekčnou pohovkou na spanie, ktorá je rovnako luxusná ako Brentwood, by sa mohlo stať, že vaši hostia nikdy nebudú chcieť odísť.

Rozkladacie pohovky Brentwood na spanie

rozkladacie pohovky Brentwood 2pc na spanie sekčné šedé vyťahovacie gaučové lôžko

Brentwood 2pc

rozkladacie pohovky Brentwood veľkosti spacieho gauča, tmavo šedá, vaši hostia nikdy nebudú chcieť odísť

Brentwood Apartment

Rozkladacia pohovka. Prajete si, aby ste mali doma hodný vlastného časopisu o dizajne? Spávacia pohovka Brentwood s veľkosťou bytu dodá vám malú dávku luxusu, ktorú potrebujete, aby váš priestor vyzeral skutočne štýlovo. S vankúšikmi na sedenie so zapínaním na gombíky, štíhlymi rozpernými ramenami a základňou z masívneho dreva sa môže pochváliť elegantným vzhľadom, ktorý by zapadol priamo do elegantných domov Dizajn šetriaci miesto však funkciami nešetrí.

Vo vnútri je útulný matrac v plnej veľkosti, do ktorého sa pohodlne zmestia až dvaja vaši hostia na noc. S výberom farby textílie, povrchovej úpravy nôh a štýlu matrac si môžete túto pohovku na spanie prispôsobiť podľa svojho vkusu . A aj pri všetkých tých luxusných možnostiach stále získate kvalitnú pohovku s doživotnou zárukou, hovorte o VIP stave.

Dvojdielne rozťahovacie pohovky pre hostí, pohodlné na spanie

Rozkladacia pohovka. Na zaistenie luxusného vzhľadu vášho domova nemusíte žiť v lone luxusu. Táto superštýlová a úplne prispôsobiteľná pohovka na spanie Brentwood s vankúšmi s všívanými gombíkmi, štíhlymi rukami a podložkou z masívneho dreva je rovnako luxusná ako domy v elegantnej štvrti LA, podľa ktorej je pomenovaná.

Je to pravda, ani slávnemu by neprekážalo, že by sa na tomto gauči zrútilo na noc, zvlášť keď je vo vnútri priestranný matrac veľkosti queen, kde sa môžu odviezť do snovej krajiny. Túto pohodlnú pohovku na spanie môžete urobiť ešte luxusnejšou, keď si z luxusného matraca vankúša innerspring urobíte matrac z ultra plyšovej pamäťovej peny.

rozkladacie pohovky veľkosti queen Brentwood, modrá, rýchla loď, rozkladacia pohovka

Brentwood Queen

Dvojité rozťahovacie pohovky Brentwood, tmavo šedá, rozkladacia pohovka

Brentwood Twin

Táto štýlová pohovka od We je vyrobená v USA a má doživotnú záruku – niekoľko príjemných výhod, ktoré určite budete mať pocit, že sa liečite v Hollywoode. Dodajte spacej pohovke Brentwood osobitý ráz výberom z našej ponuky farieb látok a povrchových úprav nôh. Existujú desiatky možných kombinácií, vďaka ktorým je váš gauč pre vás stopercentne jedinečný.

Rozkladacie pohovke pre hostí. Prajete si, aby ste mali doma hodný vlastného časopisu o dizajne? Dvojitá rozkladacia pohovka Brentwood dodá to málo luxusu, ktorý potrebujete, aby váš priestor vyzeral skutočne štýlovo. S vankúšikmi na sedenie so zapínaním na gombíky, štíhlymi rozopínacími ramenami a základňou z masívneho dreva sa môže pochváliť elegantným vzhľadom,podľa jeho menovca zo susedstva LA.

Vo vnútri sa nachádza útulný matrac dvojlôžkovej veľkosti, do ktorého sa pohodlne zmestí jeden z vašich hostí, ktorí prenocujú. S výberom farby látky, povrchovej úpravy nôh a štýlu matraca (vrchná časť vankúša innerspring alebo pamäťová pena) si môžete túto pohovku na spanie prispôsobiť svojim vkusom. A aj pri všetkých tých luxusných možnostiach stále získate kvalitnú pohovku s doživotnou zárukou. Vyberte si spaciu pohovku Brentwood, ktorá bude vyhovovať vašim vysokým štandardom a zároveň ponúka lákavý priestor pre všetkých návštevníkov mesta.

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky