Rozkladacie pohovky na spanie pre hostí. Ak hľadáte univerzálne pohovky na spanie, ktoré sršia eleganciou a luxusným pohodlím, je tu pre vás pohovka na spanie La Brea Reversible Chaise Sleeper Sofa. Vyzerá to, že patrí do vily na talianskom vidieku, ale oveľa radšej by sme ju videli vo vašej obývačke. Najlepšia časť? Lehátko funguje na oboch stranách pohovky a poskytuje vám väčšiu flexibilitu pri navrhovaní vášho priestoru. Spomenuli sme, že je dodávaný s posteľou na spanie s veľkosťou Queen?

Jeho plyšové nadrozmerné vankúše vás vyzývajú k odpočinku, zatiaľ čo viditeľné strieborné cvočky hlavy nechtov a bohatá základňa espressa dodajú vášmu domovu alebo bytu neprekonateľný štýl. La Brea, ktorá je k dispozícii vo vašom výbere látok a farieb.

Rozkladacie pohovky Sleeper na spanie

Kolekcia pohoviek La Brea kombinuje starý svetový štýl s novou svetovou modernou eleganciou. Zarámovaný striebornými cvočkami hlavy nechtov a bohatým espresso dreveným podstavcom spôsobí La Brea, že vaša izba bude vyzerať ako milión dolárov.

Rozkladacie pohovky La brea  na spanie, reverzibilná leňoška na spanie tmavozelená zamatová rozkladacia pohovka

La Brea

Rozkladacie pohovky La brea spánok hostí

La Brea

Rozkladacie pohovky La Brea: najslávnejšie svetové dechtové jamy a výrobcovia prvotriedneho nábytku! Kolekcia sedačiek La Brea je určená pre ľudí, ktorí chcú modernú eleganciu pri zachovaní toho najlepšieho zo starého sveta. Táto sedacia pohovka s oddelenými lôžkami La Brea s dvojitými spánkami je ideálna pre byty, byty a iné menšie domácnosti. Každá pohovka je orámovaná striebornými cvočkami s hlavami klincov pre dokonalú kombináciu kvality a vkusu, s výberom látok a drevenej povrchovej úpravy, ktoré ju ušijú na mieru vášmu vkusu. Sľubujeme, že vaša pohovka bude bez obsahu dechtu.

Rozkladacie pohovky ak máte radi možnosť kombinovať si svoj nábytok, vyberte si spaciu pohovku Lafayette ako hlavný kúsok do svojej obývačky. Vďaka priestorovo úspornej veľkosti vhodnej pre byt a úplne prispôsobiteľným farbám sa zmestí kamkoľvek. Navyše, jednoduchý dizajn s vyvalenými rukami a blokovými nohami ľahko ladí s moderným alebo tradičným dekorom. Najlepšie na tom všetkom je, že je to všestranný kúsok, ktorý z vašej obývacej izby urobí behom pár sekúnd aj izbu pre hostí.

Vnútorný matrac v plnej veľkosti sa dá sklopiť a vytvoriť tak útulné miesto, kde sa môžu hostia zrútiť pri návšteve. Táto pohovka na spanie loveseat je vybavená útulným matracom s vrchným vankúšom alebo môžete upgradovať na luxus pamäťovej peny. Ak si chcete svoj nákup ďalej prispôsobiť, vyberte si z troch povrchových úprav pre nohy a širokého výberu odvážnych a neutrálnych farieb látok.

Rozkladacie pohovky  Lafayette spací gauč veľkosti bytu, fialová, rozkladacia pohovka

Lafayette Apartment

Pohovky pre spánok Lafayette posteľ veľkosti queen, rozkladacia pohovka, béžová rozkladacia pohovka

Lafayette Queen

Rozkladacia pohovka. To, že máte radi tradičný štýl, ešte neznamená, že ste palicou v bahne. Aby ste to dokázali, pozrite sa na túto úžasne krásnu rozkladaciu pohovku Lafayette queen. Sú tu všetky znaky klasického dobrého vzhľadu – vyvalené ruky, čisté línie a jednoduché blokové nohy. Nechajte to jednoduché a elegantné alebo ich oblečte do svetlých vankúšov a odvážnych hodov.

Potom odhaľte veľké prekvapenie tak, že rozložíte vnútorný matrac, aby ste mohli ubytovať svojich hostí prespaných. Kto vedel, že tento klasický gauč má čo ponúknuť? Urobili ste, to je kto. Spomenuli sme, že S touto prispôsobiteľnou pohovkou na spanie tiež zahrňujeme doživotnú záruku? Je to kompletný balík.

S týmto spánkovým gaučom Lafayette majú matrace veľkosti queen buď vrchnú dosku na vankúše, alebo štýl z pamäťovej peny, ktoré vyhovujú vašim spánkovým preferenciám. Navyše máte na výber z viac ako tucta nádherných farieb látok a troch krásnych povrchových úprav nôh, ktoré dodávajú osobitý vzhľad.