Rozkladacie pohovky na spanie Melrose. Dvojdielna spacia sekčná pohovka Melrose má odvážny moderný vzhľad so širokými rozpernými ramenami, nízkym dizajnom a rozkladacou pohovkou v plnej veľkosti s matracom 4.5 Deluxe Innerspring s vrchným vankúšom. Táto sekcia na spanie je dokonalým miestom na prepichnutie Netflixu, sledovanie všetkých vašich priateľov pri sledovaní veľkej hry alebo odkladanie svokrovcov na víkend.

10 širokých rozperných ramien na tejto rozkladacej pohovke vytvára ďalšie sedenie, je dostatočne nízke na to, aby boli priateľské k deťom, a je to ideálne miesto, kde sa váš maznáčik môže po dlhom dni zdriemnutia schúliť.

Rozkladacie pohovky Melrose na spanie

Či už hľadáte dvojdielny diel vhodný pre rodinu do vašej rodinnej izby alebo miesto, kde by váš priateľ mohol naraziť na vašu bakalársku podložku, Melroseova všestrannosť, pohodlie a moderný dizajn z neho robia ten najlepší zážitok z pohovky. A rovnako ako všetky pohovky We, aj Melrose je vyrobená na zákazku v našej továrni v centre Los Angeles a ponúka fantastickú doživotnú záruku. Čo nemilovať?

Rozkladacie pohovky Melrose 2pc na spanie sekčné šedé vyťahovacie gaučové lôžko

Melrose 2pc

Rozkladacie pohovky Melrose 3pc na spanie sekčné vyťahovacie gaučové lôžko

Melrose 3pc

Doživotná záruka

Či už hľadáte sekciu pre vašu obývaciu izbu vhodnú pre rodinu alebo miesto, kde by váš priateľ narazil na vašu bakalársku podložku, Melroseova všestrannosť, pohodlie a moderný dizajn z nej robia ten najlepší zážitok z pohovky. Môžete sa pozrieť kamkoľvek chcete, ale nikdy nenájdete nízko položenú sekčnú pohovku s takým štýlom a pohodlím ako 3-dielna sekčná pohovka Melrose na spanie. A rovnako ako všetky pohovky We, aj Melrose je vyrobená na zákazku a ponúka fantastickú doživotnú záruku. Čo nemilovať?

Rozkladacie pohovky, 3-dielna pohovka na spanie Melrose, sedacia časť má odvážny moderný vzhľad so širokými rozchodovými ramenami, nízkym dizajnom a rozkladacou pohovkou v plnej veľkosti s 4,5-palcovým matracom Deluxe Innerspring s vrchnou časťou vankúša. Táto sekcia na spanie je dokonalým miestom na prepichnutie Netflixu, sledovanie všetkých vašich priateľov pri sledovaní veľkej hry alebo odkladanie svokrovcov na víkend.

Melroseova všestrannosť, pohodlie a moderný dizajn z nej robia ten najlepší zážitok z pohovky. Môžete sa pozrieť kamkoľvek chcete, ale nikdy nenájdete nízko položenú sekčnú pohovku s takým štýlom a komfortom ako 3-dielna sekčná pohovka Melrose na spanie. A rovnako ako všetky pohovky We, aj Melrose je vyrobená na zákazku v našej továrni a ponúka fantastickú doživotnú záruku.

Rozkladacie pohovky Melrose spanie 3pc spacie sekčné béžové rýchle lodné vyťahovacie lehátko s vrchným vankúšom alebo luxusný matrac z pamäťovej peny vo vnútri

Melrose 3pc

Melrose spací gauč veľkosti bytu tmavo sivá rozkladacia pohovka, môžete ho sklopiť v priebehu niekoľkých sekúnd a odhaliť pohodlný matrac

Melrose Apartment

Rozkladacie pohovky v byte sú zábavné a cenovo dostupné, ale prísť s miestom pre hostí môže byť zložité. Táto pohovka na spanie Melrose s veľkosťou bytu však vytvára útulnú hosťovskú izbu priamo vo vašej obývacej izbe, a to zaberá minimum miesta. Spacie sedadlo je ideálne na oddych a relaxáciu v bežný deň, ale keď dorazí rodina a priatelia, môžete ho sklopiť v priebehu niekoľkých sekúnd a odhaliť pohodlný matrac v plnej veľkosti, ktorý spí dvaja. Aj keď nie ste v byte, táto rozkladacia pohovka Melrose okamžite premení vašu domácu kanceláriu, herňu alebo izbu na izbu pre okamžitých hostí.

Keď si vyberiete tento pekný kúsok získate doživotnú záruku. Predtým, ako si vezmete túto kreditnú kartu, si však môžete vychutnať svoje osobné úpravy a vytvoriť si tak svoj vlastný gauč. Vyberte si farbu látky a povrch nôh, aby zodpovedali vášmu existujúcemu dekoru, a potom sa rozhodnite, či uprednostňujete mäkký matracový vankúš s vrchným vankúšom alebo luxusný matrac z pamäťovej peny vo vnútri. Nakopnite ten nafukovací matrac na obrubník a dnes vylepšite túto oh-tak elegantnú spaciu pohovku.