Sekčné rohové pohovky na sedenie. Glamorous je slovo, ktoré najlepšie vystihuje pohovku Albright Reversible Chaise Sofa. Každý jeden detail Albright je elegantne spracovaný. Príjemné vyvalené paže, rozšírené nohy a pevne pripevnený chrbát ťavy sú všetko prvky, ktoré Albright odlišujú od batohu. Skutočnosť, že je vybavený všestranným obojstranným ležadlom, je čerešničkou na vrchole.

Albright má „plávajúcu“ pohovku a predĺžené ležadlo, ktoré je možné kedykoľvek prepnúť na ktorúkoľvek stranu Albright. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí si radi usporiadajú svoje obytné priestory alebo pre byt. Albright Reversible Chaise Sofa je jednou z tradičných pohoviek značky, ktorá je vyrobená na objednávku v našej továrni a je k dispozícii na čalúnenie v ktorejkoľvek z tkanín vhodných pre deti i pre miláčikov.

Sekčné rohové pohovky do izby pre celú rodinu, Albright, Bannister

Sekčné rohové pohovky Albright reverzibilná leňoška modrá flipová sekčná

Albright Reversible

Avalon 2pc sekčná pohovka

Avalon 2pc

Sekčné Avalon rohové pohovky na sedenie. Avalon je ďalšie slovo pre raj. Akonáhle si sadnete na dvojdielnu sekčnú pohovku Avalon, pochopíte prečo. Je to vyložene krásne so svojimi klasickými líniami, základňou z masívneho dreva a elegantným vankúšom do lavice. Len ťažko by ste našli sekčnú pohovku s dokonca polovičným pôvabom ako Avalon. Je to skutočne v každej jeho triede. Mnoho pohoviek s ležadlom nemá špičkový štýl a celkovú príťažlivosť Avalonu.

Avalon, rovnako ako všetky pohovky We, je vyrobená na zákazku v našej továrni v Los Angeles a môže byť čalúnená ktoroukoľvek látkou , ktorá je vhodná pre domácich miláčikov aj pre deti. Či už žijete v Chicagu alebo v Beverly Hills McMansion, dvojdielna sekčná pohovka Avalon je všetko, čo kedy potrebujete.

Sekčné rohové pohovk Bannister s 3 dielmi je úžasná. Stačí jeden pohľad na jeho elegantné krivky, jeho ostré všívanie gombíkov a ohromujúci drevený podstavec, aby ste zistili, že ide o úsek, bez ktorého jednoducho nemôžete žiť. Bannister ponúka dostatok sedenia pre celú rodinu bez toho, aby sa obetovala jeho špičková estetika.

Sekčná pohovka Bannister 3pc

Bannister 3pc

2pc sekčná pohovka Beverly

Beverly 2pc

Dostatok sedenia pre celú rodinu

Rohové pohovky na sedenie. Zabudnite na tie sekcie na vyrezávanie súborov cookie, ktoré zapĺňajú podlahy showroomov každého obchodu s nábytkom. V sa úplne domnievame, že váš nábytok je rozšírením vášho štýlu, a preto si okrem nosenia nášho sladkého výberu moderných kúskov z polovice storočia dávame za cieľ aj naďalej zostať na vrchole súčasných trendov. Náš dvojdielny diel Beverly je dokonalým príkladom moderného vzhľadu klasického dizajnu so svojimi vankúšikmi s všívanými gombíkmi a zúženými drevenými nohami.

Chceme, aby ste si obľúbili svoj nábytok, preto vám ponúkame výber látok v rôznych farbách. Hľadáte modrý rez? Máme Baltské, Chicagské modré, Čučoriedkové; nájdete presný požadovaný odtieň. Beverly je skvelý spôsob, ako zútulniť váš domov alebo byt. Kolekcia Beverly je úplne moderná a moderná a predstavuje fantasticky štýlový a moderný klasický štýl. Gombíkové všívané odpruženie spojené s drevenými nožičkami z dreva dáva tejto dobre zostavenej súprave veľa moderného vzhľadu v polovici storočia.

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky