Rozkladacie pohovky na spanie sa špecializuje na moderný bytový nábytok Harrison Ave Apartment je dokonalým príkladom vysoko kvalitných kusov, ktoré každý deň predávame. Táto pevne všívaná pohovka je drobná, takže je dokonalá, ak máte nedostatok miesta. Vyznačuje sa aerodynamickou siluetou, vysokými ramenami a zúženými drevenými nohami pre elegantný moderný dojem. Ale nejde len o vzhľad. Harrison Ave má tiež rozkladací matrac v plnej veľkosti!

Rozkladacie pohovky Apartment na spanie, doživotná záruka

Tento gauč je k dispozícii vo vašom výbere látok a v desiatkach rôznych farieb. Je úplne prispôsobiteľný. Od mikrovlákna po zmes nylonu a veľa iného, radi vám pošleme nejaké vzorky zadarmo. Táto pohovka má doživotnú záruku. Každá izba potrebuje retro šmrnc a Harrison Ave nesklame. Táto úzka všívaná všívaná pohovka udržuje čistú siluetu a zároveň je pohodlná. Ideálne pre malý priestor, pretože vizuálne nezaberá príliš veľa miesta.

Rozkladacie pohovky  Harrison ave na spanie spacie pohovky veľkosti bytu svetlošedá rozkladacia pohovka

Harrison Ave

Harrison ave queen size spací gauč, modrý zamat, Rozkladacie pohovky

Harrison Ave

Rozkladacia pohovka. Predstavujeme vám teda pohovku Harrison Ave Queen Size Sleeper Sofa, vhodnú výzdobu v retro štýle. Môže sa pochváliť pevne všívaným chrbtom a hladkou siluetou a zároveň vám ponúka najvyššiu úroveň pohodlia. Táto pohovka Sleeper sa vyznačuje bezkonkurenčnou kvalitou za prijateľnú cenu, takže si môžete vychutnať svoju modernú spaciu pohovku bez vyprázdňovania bankového účtu. Táto pohovka je na drobnej strane, takže je dokonalá, ak má vaše miesto obmedzený priestor.

Ponúkame vám výber z takmer 30 látok, takže si pri výbere môžete užiť zábavu. Každá izba potrebuje retro šmrnc a Harrison Ave nesklame. Táto úzka všívaná všívaná pohovka udržuje čistú siluetu a zároveň je pohodlná. Ideálne pre malý priestor, pretože vizuálne nezaberá príliš veľa miesta.

Rozkladacie pohovky sa špecializujú na moderný bytový nábytok a dvojpodlažná rozkladacia pohovka Harrison Ave je dokonalým príkladom vysoko kvalitných kusov, ktoré každý deň predávame. Táto pevne všívaná všívaná pohovka je drobná, takže je dokonalá, ak máte nedostatok miesta. Má elegantnú siluetu, vysoké ramená a zúžené drevené nohy pre elegantný moderný dojem. Ale nejde len o vzhľad. Harrison Ave je pohodlné miesto, kde môžete po dlhom dni zdvihnúť nohy. Tento gauč je k dispozícii vo vašom výbere látok a v desiatkach rôznych farieb.


Obuv Puma pre nenáročnú chôdzu –
Dámske bežecké topánky Puma, tenisky na cvičenie, výber oblečenia, obuvi


Je úplne prispôsobiteľná. Od mikrovlákna po zmes nylonu a veľa iného, radi vám pošleme nejaké vzorky zadarmo. Táto pohovka bola vyrobená v Spojených štátoch a má doživotnú záruku. Každá izba potrebuje retro šmrnc a Harrison Ave nesklame. Táto úzka všívaná všívaná pohovka udržuje čistú siluetu a zároveň je pohodlná. Ideálne pre malý priestor, pretože vizuálne nezaberá príliš veľa miesta.

Pohovky na spanie, Sleeper Sofa patria do vašej obývacej izby

Rozkladacie pohovky Harrison ave na spanie dvojitá rozkladacia pohovka na spanie svetlo šedá rozťahovacia gaučová posteľ

Harrison Ave

Rozkladacie pohovky Jackson Heights vo veľkosti bytu, fialový zamat, rozkladacia pohovka, chrbát s detailnými všívanými a strmeňovými ramenami dáva skutočne zaujímavé línie

Jackson Heights

Rozkladacie pohovky Jackson Heights. Ak ste sa v romantickom veku venovali romantickým aplikáciám, pohovka Jackson Heights Apartment Size Sleeper Sofa patrí do vašej obývacej izby, izby pre hostí alebo televíznej miestnosti. S podrobnými chumáčmi, majestátne zahnutými rukami a vyvaleným chrbtom ukazuje Jackson Heights, že ste pripravení trochu sa usadiť bez toho, aby ste sa vzdali svojho pocitu pôvabu a vášne. Vďaka svojej menšej veľkosti sa skvele hodí do malých miestností – a na maznanie sa blízko svojho partnera.

The Jackson rozkladacie pohovky prinášajú do každého priestoru potrebnú romantiku. Vrátený chrbát s detailnými všívanými a strmeňovými ramenami dáva skutočne zaujímavé línie do krabicovej miestnosti a môže byť tou hviezdou, ktorú potrebuje každý domov.

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky