Čalúnené postele do izby s spálne Carter je elegantne vyhotovenou poctou modernému dizajnu s výhodami moderného a súčasného štýlu. Čalúnená posteľ Carter má pútavý kanál s všívaným čelom a súpravu štýlových, šikmých nôh z tvrdého dreva. Odkrytý podstavec z tvrdého dreva pozdĺž podnožky a čela postele zdôrazňuje remeselné spracovanie a detaily tejto vynikajúcej látkovej čalúnenej postele.

Vaše domáce zvieratá ocenia aj nohy, ktoré poskytujú dostatok priestoru na prieskum a popoludňajšie zdriemnutie. Carter je celočalúnená látková posteľ, čo znamená, že vyzerá neuveriteľne z každého uhla. A verte nám, že budete chcieť obdivovať túto extra čalúnenú posteľ z každého uhla.

Čalúnené postele na spanie

Carter Čalúnené postele  do spálne, spálňový nábytok California king purple

Carter Upholstered

Čalúnená posteľ Coco Drive od šedého spálňového nábytku Kyle Schuneman California King

Coco Drive

Čalúnené postele Carter je jednou z látkových čalúnených postelí k dispozícii vo veľkosti Queen, Eastern King Size (štandardný King), California King a na požiadanie dokonca v plnej veľkosti! Toto je skutočná posteľ na platforme, ktorá je vybavená lamelovým systémom z tvrdého dreva s doskou na vrchnej strane lamiel.

Matrac potom možno položiť priamo na plošinu, aby sa podporil a pohodlne spal. Pre tradičnejší, vyšší vzhľad možno použiť aj pružinu v poli. Carter je tiež k dispozícii vo vašom výbere látok. Môžete si vybrať z ktorejkoľvek obrovskej ponuky textílií vhodných pre deti a miláčikov! Či už hľadáte tmavomodrú čalúnenú posteľ alebo ružovú čalúnenú posteľ, máme vás zakryté.

Čalúnená posteľ do izby Coco Drive je inšpirovaná všetkým dramatickým pôvabom dizajnu v štýle Art Deco. Schodiskové schody, čelo s všívanými kanálmi a nízky profil podnožky vnášajú do každej miestnosti okamžitú drámu. Coco Drive má úplne klasický štýl a kráľovské vystupovanie, ktoré neobetuje pohodlie. Listujte vo svojom obľúbenom módnom časopise alebo si prečítajte obľúbenú literárnu klasiku a opierajte sa o mäkké čelo s kanálikmi. Nízkoprofilová nášľapná plocha poskytuje podhodnotenú rovnováhu hlavovej časti postele.

Čalúnená posteľ Coco od čierneho spálňového nábytku Kyle Schuneman California King

Coco Upholstered

Čalúnená posteľ Colette spálňový nábytok California king purple

Colette Upholstered

Čalúnená posteľ Coco je inšpirovaná všetkým dramatickým pôvabom dizajnu v štýle Art Deco. Schodišťové schody, čelo a podnožka s všívanými kanálmi vnášajú do každej miestnosti okamžité drama. Coco má úplne klasický štýl a kráľovské vystupovanie, ktoré neobetuje pohodlie. Listujte vo svojom obľúbenom módnom časopise alebo si prečítajte obľúbenú literárnu klasiku a opierajte sa o mäkké čelo s kanálikmi.

Elegantná stupačka tiež vytvára útulný priestor, v ktorom sa takmer cítite ako na zvláštnom mieste v spálni. Čalúnená posteľ Coco je skutočná posteľ na platforme, ktorá nevyžaduje matrac alebo iný základ matraca.

Ak fandite radšej rozkladacím pohovkám, nájdete ich tu – Rozkladacia pohovka na spanie

Čalúnené postele Colette je jednou z najsexi najluxusnejších postelí spoločnosti . Jej zvinuté čelo a šľapka s všívanými kanálikmi ponúkajú žiarivý pohľad na Colettein očarujúci dizajn. Má všetky správne krivky. To je povedané, krása Colette je viac ako pokožka (alebo tkanina) hlboká. Čalúnená posteľ Colette je vyrobená z jelšového dreva sušeného v peci a pod doskou s bunkami je vybavená lamelami zo sušeného borovicového dreva. Colette je úchvatná posteľ, ktorá vám konečne poskytne ten krásny spánok, o akom ste vždy snívali.

Čalúnená posteľ Colette je jednou z moderných čalúnených posteľných súprav. Colette je k dispozícii vo veľkostiach Queen, Eastern King Size (štandardný King), California King a na požiadanie dokonca v plnej veľkosti! Toto je skutočná posteľ na platforme, ktorá je vybavená lamelovým systémom z tvrdého dreva s doskou na vrchnej strane lamiel. Matrac potom možno položiť priamo na plošinu, aby bol spánok podporujúci a pohodlný. Pre tradičnejší, vyšší vzhľad možno použiť aj pružinu v poli.

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky

Butlers.sk - Dekorácie a doplnky