Čalúnené postele do spálne Cooper je elegantne vypracovanou. Čelo postele zdôrazňuje remeselné spracovanie a detaily tejto vynikajúcej látkovej čalúnenej postele. Odkrytý podstavec z tvrdého dreva pozdĺž podnožky. Vaše domáce zvieratá ocenia aj nohy dlhé ktoré poskytujú dostatok priestoru na prieskum a popoludňajšie zdriemnutie. Cooper je celočalúnená látková posteľ, čo znamená, že vyzerá neuveriteľne z každého uhla. A verte nám, že budete chcieť túto posteľ obdivovať z každého uhla.

Čalúnené látkove postele do spálne, Full Size

Čalúnené látkove postele do spálne  Cooper šedý spálňový nábytok

Cooper

ČČalúnené postele  Everett kalifornská king béžová spálňový nábytok pre rýchle lode, Čalúnené postele Full Size, Queen Size, Eastern King a California King

Everett

Čalúnené postele Everett do spálne sú v tichosti jednou z najkrajších a najmodernejších postelí, ktoré v ponúkame. Má nenáročný, pekný profil, ktorý je detailne prepracovaný k rustikálnym starožitným hlavám. Everett je moderná čalúnená posteľ, ktorá kombinuje odborné remeslo s moderným šarmom. Everett je k dispozícii v rozlíšení Full Size, Queen Size, Eastern King a California King.

Čalúnená posteľ Huntley Drive je expertne vyrobená posteľ, ktorá má zdobené čelo s všívanými gombíkmi a rustikálnym starožitným zdobením hlavy. Honosné vlastnosti Huntley Drive sú vyvážené modernou a čistou nízkoprofilovou základňou. Čalúnená posteľ Huntley Drive sa dodáva v plnej veľkosti, veľkosti queen, Eastern King (štandardný King) a California King.

Táto posteľ vyžaduje pre vašu matrac pružinu, aby ste dosiahli správnu oporu. Huntley Drive je perfektná posteľ, ktorá dodá vášmu bytu alebo domu punc pôvabu a triedy. Je to tiež jeden z našich fantastických výrobkov We, ktorý sme vyrábali na zákazku v našej továrni v centre Los Angeles, kde je čalúnený ktoroukoľvek z našich kvalitných línií vhodných pre deti aj pre deti. Čalúnená posteľ Huntley Drive vám určite prinesie sladké sny.

Čalúnené postele  Huntley Drive California King tmavozelený zamatový nábytok

Huntley Drive

Huntley všívaná čalúnená posteľ spálňový nábytok California king grey

Huntley Tufted

Čalúnená posteľ Huntley Tufted je expertne vyrobená posteľ, ktorá má zdobené čelo s všívanými gombíkmi a rustikálnym starožitným zdobením nechtov. Honosné vlastnosti Huntley umocňuje formálna a rozprávková všívaná nášľapná plocha. Čalúnená posteľ Huntley Tufted Čalúnená sa dodáva v plnej veľkosti, veľkosti queen, Eastern King a California King. Táto posteľ vyžaduje pre vašu matrac pružinu, aby ste dosiahli správnu oporu.

Aj potrebujete rohové rozkladacie pre hosti tak tu sú: Rohové sedacie súpravy Harrison

Huntley je dokonalá posteľ, ktorá vášmu bytu alebo domovu dodá punc pôvabu a triedy. Je to tiež jeden z našich fantastických výrobkov We, ktorý sme vyrábali na zákazku v našej továrni v centre Los Angeles, kde je čalúnený ktoroukoľvek z našich kvalitných línií vhodných pre deti aj pre deti. Čalúnená posteľ s chumáčom Huntley vám určite prinesie to najsladšie zo snov.